אודות לורתם

אינג’ עינת צור מהנדסת אזרחית לוחות זמנים בבניה מהנדסת אזרחית מתמחה בלוחות זמנים בניהול פרויקטים בבניה. נייד 054-5969748

לורתם יעוץ והנדסה אנו בלורתם מובילים בתחום הייעוץ ההנדסי, ההתמחות שלנו מבוססת על ידע רב שנים וניסיון עשיר בניהול פרוייקטים בבניה ולוחות זמנים ומאפשרת לה לספק שירותי ליווי וייעוץ הכוללים הקניית כלים ארגוניים חיוניים עבור גופים שונים ובהם: ארגונים ממשלתיים, צבאיים ופרטיים רבים בתחום הבנייה והתשתיות. תכנון וניהול – חלק מהותי ובלתי נפרד בכל פרויקט בתחום הבנייה והתשתיות

“לורתם – חברה לניהול פרויקטים” בין מגוון השירותים אשר חברת לורתם ייעוץ והנדסה בע”מ מספקת בתחום ניהול פרויקטים, מהנדס לוחות הזמנים: הכנה של מסמך חוזי של אבני דרך לתשלום בפרויקטים פאושלים, ניתוח סיכונים מבוססי לו”ז, בניה של לו”ז בסיסי ופריסה כספית, ליווי צמוד של פרויקטים משלב התכנון, יציאה למכרז וליווי הביצוע הכוללים דו”חות סטטוס למנהלים.

בנוסף החברה עוסקת בניתוח של בקשות להארכת משך, והגשות של בקשות להארכת משך ביצוע בפרויקטים בהם היא מלווה את הביצוע. החברה מספקת באופן שוטף דו”חות מנהלים לביצועי לו”ז על בסיס חודשי או שבועי, בנושא ביצוע אל מול תכנון, ניתוח סיכונים, תמורות כספיות, דו”ח מגמות חודשי אל בהשוואה לתוכנית בסיסית.

דו”חות מנהלים מנותחים בפורמטים שונים בעברית ובאנגלית. הדו”חות מבוססי EXCEL WORD POWER POINT MS PROJECT PRIMAVERA , דו”חות מספריים או דו”חות ניתוח מילוליים – ע”פ הדרישה.

“ניהול פרויקטים בבניה – בקרת לוחות זמנים”  בקרת לוחות זמנים בבניית המפעל החדש של אינטל בקריית גת הFAB28, בניית אגף חדש ביד ושם ומגוון פרוייקטים בתעשייה הצבאית, החברה הלאומית לדרכים והצבא האמריקאי ונוספים. ניהול פרוייקטים – תכנון איכותי, הבנת כל השלבים המרכיבים את הפרוייקט וניהול נכון של לוח הזמנים, מובילים לתוצרי ביצוע טובים יותר ויעילים יותר, נקודה. הניסיון והידע הרב שהחברה צברה בתכנון וניהול לוחות זמנים הפכו אותה לבעלת יכולות גבוהות במיוחד בתחום ניהול פרוייקטים המאפשרות לה לספק את מיטב המהנדסים בתחום ההנדסה, התשתיות והתכנון על מנת להבטיח את הצלחת הפרוייקטים שהיא מלווה. בנוסף לכך, יש לחברה התמחות ייחודית בעבודה מול גופים ממשלתיים וכתוצאה מכך, יכולה לספק את הסטנדרטים הגבוהים ביותר, על פי נהלים מוגדרים, לכל לקוחותיה.

התמקדות בצרכי הלקוח

חברת לורתם ייעוץ והנדסה בע”מ שמה לעצמה כמטרה להתמקד בצרכי הלקוח תוך מתן שירות מהיר ואיכותי ביותר ושמירה על מקצועיות ושקיפות לאורך כל הדרך. כחברה מובילה בתחום הייעוץ ההנדסי, ההתמחות של חברת לורתם ייעוץ והנדסה בע”מ מבוססת על ידע רב שנים וניסיון עשיר בניהול פרוייקטים ולוחות זמנים ומאפשרת לה לספק שירותי ליווי וייעוץ הכוללים חוות דעת לוחות זמנים, הקניית כלים ארגוניים חיוניים עבור מגוון עצום של ארגונים ממשלתיים, צבאיים ופרטיים רבים בתחום הבנייה והתשתיות. תכנון וניהול לוחות זמנים – חלק מהותי ובלתי נפרד בכל פרוייקט בתחום הבנייה והתשתיות הינו לוח הזמנים המתחיל משלב המכרז ועד ההשלמה המוחלטת, הסופית של הפרוייקט. זהו האלמנט החשוב ביותר לניהול נכון של הפרוייקט. בין מגוון השירותים אשר חברת לורתם ייעוץ והנדסה בע”מ מספקת בתחום לוחות הזמנים: הרכבת לוח זמנים ראשוני, הגשת בקשות הארכה וניתוח הארכות משך הביצוע. פרוייקטים אשר בוצעו במסגרת שירותי לוחות זמנים בחברת לורתם ייעוץ והנדסה בע”מ: בניית המפעל החדש של אינטל בקריית גת הFAB28, בניית אגף חדש ביד ושם ומגוון פרוייקטים בתעשייה הצבאית, החברה הלאומית לדרכים והצבא האמריקאי.

ניהול פרוייקטים – תכנון איכותי, הבנת כל השלבים המרכיבים את הפרוייקט וניהול נכון של לוח הזמנים, מובילים לתוצרי ביצוע טובים יותר ויעילים יותר, נקודה. הניסיון והידע הרב שהחברה צברה בתכנון וניהול לוחות זמנים הפכו אותה לבעלת

יכולות גבוהות במיוחד בתחום ניהול פרוייקטים המאפשרות לה לספק את מיטב המהנדסים בתחום ההנדסה, התשתיות והתכנון על מנת להבטיח את הצלחת הפרוייקטים שהיא מלווה. בנוסף לכך, יש לחברה התמחות ייחודית בעבודה מול גופים ממשלתיים וכתוצאה מכך, יכולה לספק את הסטנדרטים הגבוהים ביותר, על פי נהלים מוגדרים, לכל לקוחותיה. פרוייקטים אשר בוצעו במסגרת שירותי ניהול הפרוייקטים של חברת לורתם ייעוץ והנדסה בע”מ: החברה הלאומית לדרכים, משרד הבטחון, CJV והצבא האמריקאי.