תכנון יעיל ואפקטיבי לפני התחלת פרויקט בנייה מהווה גורם קריטי והכרחי להצלחתו וזהו חלק בלתי נפרד ממנו. חברה לניהול פרויקטים בבנייה מספקת מעטפת שירותים רחבה ומקיפה הכוללת בין היתר מסמך ניתוח סיכונים, הרכבת לוחות זמנים, ניתוח משך ביצוע הפרויקט, תכנון וניהול צמוד משלב המכרז ועד להשלמת הפרויקט לשביעות רצונו של הלקוח. בנוסף, ישנה גם חלוקת אחריות, טיפול בחוזים ורכש ועוד. חשוב לנהל כל פרויקט בניה במקצועיות ועל פי תכנון קפדני, תוך ליווי מקצועי לאורך כל שלבי הפרויקט, מתחילתו ועד סופו על מנת למזער סיכונים. השירות כולל ליווי הצוותים וקבלני המשנה בשטח ופיקוח קפדני על פי סטנדרטים גבוהים ומחמירים.

חברה לניהול פרויקטים בבניה

שלבי ניהול פרויקט בניה

חברות לניהול פרויקטים מתמחות בתכנון, בקרה ופיקוח של מיזמי בניה מורכבים ובעלי סיכון ואי ודאות. חברה המתמחה בניהול פרויקטים בבניה מסייעת ליזמים לתכנן נכון את הפרויקט ולעמוד ביעדים שהוגדרו מראש. למעשה, החברה מציעה את שירותיה לקבלני ויזמי בניה, לארגונים ממשלתיים, לחברות עסקיות המעוניינות להשקיע או ליזום פרויקטים בתחום הנדל”ן וללקוחות פרטיים.

שלבי ניהול פרויקט בניה כוללים מספר שלבים עיקריים:

• הגדרת מטרות ולוחות זמנים,
• תכנון נושאים רלוונטיים לייזום הפרויקט לרבות הערכת עלויות
• הערכת סיכונים ודרכי התמודדות עמם
• ליווי הצוותים הנכנסים לפעולה בשטח
• פיקוח ובקרה אודות קצב הקמת הפרויקט כולל בקרה אודות ניהול הפרויקט בפועל
• עמידה בלוחות זמנים ובקרה תקציבית
• ליווי ופיקוח סגירת העבודות בפרויקט בהתאם לחוזים שנערכו בין בעלי העניין, היזמים, הקבלנים והשותפים להקמת פרויקט הבניה

התמקדות בצרכי הלקוח והבנת הפרויקט

ניהול פרויקטים בתחום הבניה מחייב ידע רב וניסיון עשיר על מנת להבין לעומק את כל מרכיבי הפרויקט תוך התמקדות והבנת צרכי הלקוח. החברה מספקת שירותי מהנדסים מהשורה הראשונה בארץ אשר מתמחים בהנדסת בניין, בתכנון פרויקטים ובהנדסת תשתיות. כמו כן, צוות החברה מנוסה בעבודה שוטפת מול הרשויות הממשלתיות הרלוונטיות לפרויקטים בתחום הבניה. חברת ניהול פרויקטים מתחייבת לשקיפות מלאה מול לקוחותיה ומספקת מענה מקצועי, מהיר ויעיל בסטנדרטים הגבוהים ביותר כדי להבטיח את הצלחת הפרויקט, תוך שמירה על האינטרסים של הלקוח, ותוך ניהול נכון של לוחות הזמנים הנדרשים להקמת הפרויקט.

————————
פרטים ליצירת קשר:
טלפון: 03-6500034
נייד: 054-5969748
פקס: 03-6026229
דוא”ל: einat@lurtam.co.il