כל פרויקט בניה כרוך בסיכונים גבוהים ותלוי במשתנים רבים. במציאות המורכבת של היום נדרשים יזמים וחברות בניה להפגין מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר ועליהם להעריך נכון את זמני הקמת הפרויקט ועלויותיו. אי עמידה בלוח זמנים שנקבע מראש לפרויקט עלול להעמיד את היזם בפני תביעות וקנסות כבדים לכן חשוב להעסיק מומחה ניהול סיכונים בפרויקט המתמחה גם בניהול זמנים. חברה מקצועית לניהול פרויקטים בבניה מספקת מעטפת שירותים רחבה ליזמים, לחברות בניה, לקבלנים וללקוחות פרטיים ועסקיים. השירות כולל תכנון מדויק של הפרויקט תוך תכנון לוחות זמנים ועלויות הנגזרות מכל שלב בפרויקט, פיקוח שלבי העבודה בשטח וליווי מקצועי עד להשלמת הפרויקט ללא חריגות מהתקציב וללא סטיות מיותרות מלוח הזמנים.

ניהול זמנים מדויק

מומחה ניהול זמנים לפרויקטים בענף הנדל”ן והתשתיות מחזיק בידע תיאורטי רב ובניסיון עשיר לניהול פרויקטים ופיקוח על עבודות בניה בשטח. ניסיונו הרב מאפשר לו לתכנן בקפידה ולפרטי פרטים את הפרויקט תוך הגדרת לוחות זמנים מדויקים. תכנון לוח זמנים מדויק מאפשר לקצץ משמעותית בעלויות הנדרשות להשלמת הפרויקט וככל שהפרויקט מורכב יותר כך החשיבות למומחה ניהול זמנים רבה יותר. המומחה מתכנן את לוח הזמנים כדי לתזמן נכון את שלבי הפרויקט ועל מנת לייעל את ביצועו ולחסוך עלויות. לוח הזמנים מהווה בסיס ליצירת התקשרויות מחייבות עם קבלני משנה ומאפשר לפקח ביעילות אחרי קצב התקדמות הפרויקט. במידה וחורגים מלוח הזמנים מהווה התכנון הראשוני בסיס לשינויים נדרשים ויש לזכור כי בכל פרויקט מורכב יש אפשרות לתקלות ולאי עמידה בזמנים כתוצאה מנסיבות בלתי צפויות או משינויים מצד בעלי הפרויקט.

ניהול סיכונים בפרויקט

מומחה ניהול סיכונים בפרויקט מלווה את היזם משלב התכנון ועד להשלמת הפרויקט. חשוב להעריך נכון את הסיכונים בפרויקט ורק כך ניתן למזער בעיות כמו תביעות, קנסות וחריגה בעלויות הפרויקט. ניהול סיכונים נכון מתחשב בכל המשתנים והסיכונים העלולים לעכב את השלמת הפרויקט ולייקר אותו. הגדרה מראש של הסיכונים מסייעת ליזם לתמחר נכון את הפרויקט, להעריך את לוח הזמנים הנדרש לביצועו, ולקבוע דרכי התמודדות מראש במידה ונאלצים להתמודד עם אחד או יותר מהסיכונים שהוגדרו כבר בשלב התכנון של הפרויקט.

 

ניהול זמנים וניהול סיכונים בפרויקט בניה

 

פרטים ליצירת קשר:
טלפון: 03-6500034
נייד: 054-5969748
פקס: 03-6026229
דוא”ל: einat@lurtam.co.il