ניהול ופיקוח נכון על פרויקטים שונים בבניה מושתת על ידע תיאורטי מקיף וניסיון מעשי עשיר בשטח. חברת ניהול פרויקטים בבניה מלווה את הלקוח לאורך כל שלבי הפרויקט ומעניקה עבורו שירות מקצועי ברמה גבוהה לתכנון נכון של הפרויקט ופיקוח קפדני על ביצועו. חשוב להדגיש כי כיום פרויקטים רבים בענף הנדל”ן והתשתיות מנוהלים ומפוקחים על ידי חברות מקצועיות לניהול פרויקטים. תפקידה של החברה לפקח על העבודות בשטח, לתאם את העבודה מול גופים ממשלתיים, להגדיר לוחות זמנים ולעשות ככל הניתן כדי לעמוד בהם. כמו כן, להגדיר את עלויות הפרויקט, לפקח כי הפרויקט מבוצע ללא חריגות מהתקציב ולהבטיח כי דרישות יזם הפרויקט ימולאו במלואן ויבוצעו לשביעות רצונו.

ניהול מקצועי לייעול העבודה ולחיסכון בעלויות

חברה המתמחה בניהול פרויקטים בענף הנדל”ן והתשתיות מציעה ידע וניסיון רב בפרויקטים בבניה, קטנים או גדולים ומורכבים. החברה חוסכת עלויות ניכרות ליזם הפרויקט ומשפרת ומייעלת את תהליכי התכנון והביצוע. לחברה ניסיון עשיר בתיאום הפרויקט מול הגופים הממשלתיים הרלוונטיים, בתיאום מול הקבלנים בשטח והיא מפקחת על כל שלבי ביצוע הפרויקט תוך בקרה קפדנית וליווי הפרויקט כדי להימנע מחריגות תקציב, מעלויות מיותרות ומאי עמידה בזמנים. כיום השוק דורש מיזמי הבנייה ומחברות הבנייה להפגין מקצועיות ולעמוד בלוחות זמנים מוגדרים מראש. ללא ייעוץ, תכנון וליווי מקצועי של חברת ניהול פרויקטים בבניה קשה לעמוד ביעדים ויזמים רבים עלולים לעמוד בפני הפסדים וסטייה מתכנית הבניה המקורית. יש לציין כי כל סטייה מהתכנית גורמת להפסד כספי ולעלות גבוהה יותר של הפרויקט, קרי, פחות רווח ליזם.

ניהול פרויקטים בבניה

תכנון מדויק לפרטי פרטים

בשנים האחרונות אנו עדים לפרויקטים גדולים בענף הבניה והתשתיות כגון פרויקטים של פינוי בינוי, כבישים חדשים, החלפת תשתיות ישנות ועוד. חברה לניהול פרויקטים בבניה מתמחה בתכנון פרויקט בכל סדר גודל בדיוק רב ומסוגלת לתכנן לוחות זמנים תוך התחשבות בגורמים ובמשתנים רבים, ותוך ניהול סיכונים מחושב ומתקדם. תכנון מדויק של הפרויקט מאפשר לקבוע לוחות זמנים קצרים יותר וניתן להקים את הפרויקט בעלויות נמוכות יותר. לכן, יזמים רבים וחברות בניה מעסיקות חברת ניהול פרויקטים בבניה שעלותן מול תרומתן ותועלתן זניחה.

 

 

פרטים ליצירת קשר:
טלפון: 03-6500034
נייד: 054-5969748
פקס: 03-6026229
דוא”ל: einat@lurtam.co.il